Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Εργαζόμενος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη 17Ο ΧΛΜ ΠΕΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΣΕΡΡΩΝ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Αναζητάς εργασία και έχεις εργασιακή εμπειρία σε αποθήκη; Θέλεις να κάνεις το επόμενο βήμα ώστε να εφαρμόσεις τις γνώσεις σου και να αναπτύξεις τις δεξιότητές σου σε βιομηχανικό περιβάλλον;

Θα ήθελες να ενταχθείς στο ανθρώπινο δυναμικό ενός Ομίλου επιχειρήσεων από τους μεγαλύτερους στον κλάδο, με πολυετή παρουσία στην Ελλάδα και το Εξωτερικό;

Εάν ναι, θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου σημείωμα!

Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση των παραγγελιών
  • Φορτοεκφόρτωση παραγγελιών
  • Τήρηση των διαδικασιών λειτουργίας της αποθήκης
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων ασφαλείας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Επιθυμητή η γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού MS Office και συστημάτων αποθήκης
  • Αναγγελία βοηθού χειριστή περονοφόρου (θα εκτιμηθεί ως πρόσθετο προσόν)

Δεξιότητες

  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Οργανωτικές δεξιότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόγραμμα ασφάλειας ζωής
  • Μεταφορά προσωπικού με λεωφορείο της εταιρείας
  • Ευχάριστο κλίμα εργασίας
  • Συνεχή και άρτια εκπαίδευση και ενημέρωση στο αντικείμενο εργασίας αξιοποιώντας την κορυφαία τεχνογνωσία και την πολυετή εμπειρία μας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.