Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/04/2024

Σερβιτόροι & Βοηθοί Σερβιτόροι

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το εστιατόριό μας στo κέντρο της Αθήνας αναζητά Σερβιτόρες / Σερβιτόρους και Βοηθούς εστιατορίου.

Καθήκοντα

  • Σερβίρισμα ποτών και εδεσμάτων ακολουθώντας τα πρότυπα εξυπηρέτησης της εταιρίας
  • Γνώση του καταλόγου του εστιατορίου με σκοπό την παροχή διευκρινίσεων στους επισκέπτες
  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών με φιλική διάθεση και χαμόγελο
  • Συμμετοχή στις εργασίες που σχετίζονται με το εστιατόριο σε συνεργασία με τον άμεσο προϊστάμενο
  • Τήρηση κανόνων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητα παροχής υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
  • Εμπειρία στο Service εστιατορίου
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά)
  • Γνώση συστήματος παραγγελιοληψίας (POS)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Διατροφή
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.