Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2024

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΡΙΟΧΗ JUMBO ΕΥΚΑΡΠΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία InCase Tech & Accessories, η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο τεχνολογίας, στο πλαίσιο ανάπτυξής της αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης.
Η θέση αφορά εργασία στα κεντρική αποθήκη της εταιρείας στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης.

Στείλτε μας το βιογραφικό σας σήμερα και ενταχθείτε στην ομάδα μας!

Συνοπτική περιγραφή θέσης:

  • Διαχείριση και έλεγχος της αποθήκης
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Παραλαβή εμπορευμάτων ,ταξινομήσεις & εισαγωγές προϊόντων
  • Ενδοδιακινήσεις εμπορευμάτων και ανεφοδιασμός
  • Λοιπές εργασίες αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων (multitasking) & θέσπισης προτεραιοτήτων
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους)

Θα εκτιμηθούν ως επιπλέον προσόντα:

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση και κατανόηση προγραμμάτων ERP (Softone)
  • Καλή χρήση Microsoft Office
  • Πτυχίο με κατεύθυνση Logistics

Παροχές

  • Μόνιμη εργασία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και παροχών
  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Απασχόληση σε μια από τις ταχύτατα αναπτυσσόμενες εταιρείες τεχνολογίας