Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/07/2020

Γενικός-ή Διευθυντής-τρια (Κύπρος)

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΚΥΠΡΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Enigma Advertising (Cyprus), εταιρεία παροχής διαφημιστικών υπηρεσιών και λύσεων διαδικτύου, αναζητά Γενικό-ή Διευθυντής-τρια για την κάλυψη κενής θέσης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Ανάπτυξη εμπορικής πολιτικής και επίτευξη επιχειρηματικής ανάπτυξης μέσω νέων συνεργασιών, εμπορικών ενεργειών και άλλων πρωτοβουλιών που θα τεθούν σε εφαρμογή.
  • Διοίκηση του ανθρώπινου δυναμικού, μετάδοση των αξιών, επικοινωνία της στρατηγικής και των στόχων, ανάθεση ευθυνών, παρακολούθηση απόδοσης και παρακίνηση του προσωπικού.
  • Παρακολούθηση οικονομικών καταστάσεων ( προϋπολογισμού, ισολογισμού, προβλέψεων).
  • Ανάπτυξη πολιτικών, κανονισμών, διαδικασιών, μηχανισμών οικονομικής διαχείρισης και ελαχιστοποίησης χρηματοοικονομικών κινδύνων, οργάνωση και παρακολούθηση ταμειακών ροών.
  • Διαπραγματεύσεις με προμηθευτές και επίτευξη νέων επωφελών εμπορικών συμφωνιών.
  • Επικοινωνία και διατήρηση σχέσεων με τους πελάτες, διαχείριση παραπόνων και απαιτητικών καταστάσεων.
  • Εισήγηση προτάσεων και εφαρμογή ενεργειών για την βελτιστοποίηση των διαδικασιών και την διαχείριση του κόστους σε όλες τις λειτουργίες της εταιρείας.