Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2017

Business Agent B2B

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μεγάλη εταιρεία παροχής υπηρεσιών κινητής και σταθερής τηλεφωνίας, επιθυμεί να προσλάβει Εκπρόσωπο τηλεφωνικών πωλήσεων στα πλαίσια ανάπτυξης νεοσύστατου τμήματος αποκλειστικά για τηλεφωνικές πωλήσεις  B2B.

Αρμοδιότητες Υποψήφιου
• Ανάπτυξη Πωλήσεων Β2Β (μόνο τηλεφωνικά) σε επιλεγμένη πελατειακή βάση (όχι σε ιδιώτες, αλλά σε επιχειρήσεις)
• Ανάπτυξη & διαχείριση πελατολογίου
• Προώθηση - Πώληση υπηρεσιών
• Διαπραγμάτευση με τον πελάτη με σκοπό την επίτευξη της πώλησης
• Επίτευξη μηνιαίων στόχων βάσει πλάνου πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ
• Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας, σε προφορικό & γραπτό λόγο
• Εμπειρία σε προσωπικές ή τηλεφωνικές πωλήσεις
• Εξαιρετικές επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
• Καλή Χρήση Η/Υ (Ms Office)
• Εμπειρία στον χώρο της τεχνολογίας/πληροφορικής/τηλεπικοινωνιών θα εκτιμηθεί

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών  (με όλες τις νόμιμες προσαυξήσεις)
• Προγράμματα αξιολόγησης & επιβράβευσης υψηλής απόδοσης
• Μηνιαίο Bonus επί του σταθερού μηνιαίου μισθού, βάσει επίτευξης στόχων
• Ευέλικτο ωράριο εργασίας (5ωρη-8ωρη απασχόληση, Δευ - Παρ)
• Ιατρική κάλυψη
• Αορίστου χρόνου συμβάσεις
• Εκπαίδευση (τόσο σε πρώτο επίπεδο όσο και on-the-job)
• Ευκαιρίες και προοπτικές σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
• Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας (εύκολη πρόσβαση – πλησίον Metro)