Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/04/2024

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΡΥΟΝΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η SIKA HELLAS ABEE, κορυφαία εταιρία στον χώρο των Δομικών Υλικών, αναζητά ένα δυναμικό και αξιόπιστο άτομο για τη θέση του/της Υπάλληλου Αποθήκης, προκειμένου να ενταχθεί στην ομάδα μας, στα γραφεία μας στο Κρυονέρι.

Εργασιακά καθήκοντα :

• Φορτοεκφόρτωση παραλαβών και παραγγελιών
• Παραλαβή προϊόντων (ποσοτικός και ποιοτικός έλεγχος)
• Διενέργεια συλλογής (picking) και συσκευασίας (packing) των προϊόντων
• Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
• Διαχείριση επιστροφών
• Συμμετοχή στις κυκλικές κι ετήσιες απογραφές

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Γυμνασίου ή Λυκείου
• Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 έτη σε αντίστοιχη θέση
• Γνώση χρήσης περονοφόρου οχήματος (πεζού χειριστή)
• Ικανότητα χρήσης RF
• Ομαδικότητα, εργατικότητα, προσοχή στην λεπτομέρεια

Παροχές

Προσφέρουμε:
• Μόνιμη εργασία αορίστου χρόνου, πλήρους απασχολήσεως.
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ιδιωτική περίθαλψη.
• Δυνατότητα εξέλιξης
• Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Ειδική Επισήμανση
• Θα προτιμηθούν οι κάτοικοι Βόρειας - Βορειοανατολικής Αττικής.
• Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.