Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/01/2021

Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός - Συντηρητής εργοστασίου

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός - Συντηρητής εργοστασίου στην Αθήνα.

Κύριες αρμοδιότητες της θέσης:

  • Συντήρηση και χειρισμός μηχανών παραγωγής
  • Ποιοτικός έλεγχος του παραγόμενου προϊόντος
  • Πιστή τήρηση κανόνων ασφαλείας, υγιεινής και καθαριότητας
  • Συμπλήρωση όλων των απαιτούμενων εγγράφων συντήρησης
  • Υποστηρικτικές εργασίες συντήρησης στις μηχανολογικές εγκαταστάσεις του εργοστασίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Μηχανικού
  • Επιθυμητή εμπειρία 3-5 έτη σε βιομηχανικό χώρο

Χαρακτηριστικά Ατόμου / Δεξιότητες:

  • Δυνατότητα εργασίας σε πρωινή/απογευματινή βάρδια, πενθήμερη εργασία
  • Δέσμευση στην επίτευξη των στόχων της θέσης
  • Δέσμευση στη συνεχή βελτίωση (ποιοτικά και ποσοτικά) με στόχο την αριστεία
  • Ισχυρό εσωτερικό κίνητρο για μάθηση και εξέλιξη

Παροχές

Η εταιρία παρέχει:

  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με υψηλές αρχές και αξίες, που εστιάζουν στο προσωπικό
  • Δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης και ανάπτυξης, σε τεχνικό και προσωπικό επίπεδο
  • Εξειδικευμένη τεχνική εκπαίδευση στον μηχανολογικό εξοπλισμό του εργοστασίου
  • Εκπαίδευση στα συστήματα ασφάλειας και ποιότητας της εταιρείας