Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/4/2024

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΡΙΤΣΩΝΑ | ΧΑΛΚΙΔΑ

Βιομηχανική Μονάδα Παραγωγής Λιπαντικών στην Ριτσώνα ζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο αποθήκης.

Αρμοδιότητες

  • Παρακολούθηση/Επίβλεψη αποθεμάτων υλικών συσκευασίας και υποβολή παραγγελιών αναλόγως των αναγκών
  • Παρακολούθηση μελλοντικών παραγγελιών
  • Καταχώρηση/Έκδοση παραστατικών, δελτία ενδοδιακίνησης
  • Αναζήτηση και εύρεση προμηθευτών
  • Έλεγχος /Απογραφή υλικών
  • Οργάνωση και συντονισμός εργασιών των υπηρεσιών logistics
  • Επίλυση τυχόν προβλημάτων ή παραπόνων

Απαραίτητα Προσόντα

  • ΓΝΩΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ERP (softone),
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Προϋπηρεσία 1-3 έτη σε οργανωμένο τμήμα Προμηθειών/Αγορών
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ συναφούς αντικειμένου (ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (γραπτά & προφορικά)
  • Οργανωτικό και επαγγελματικό Πνεύμα
  • Κάτοχος ΙΧ Αυτοκίνητο

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει
  • Εκπαίδευση στο αντικείμενο
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.