Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2024

Υπάλληλος Τιμολόγησης - Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Συνεχίζουμε να αναπτυσσόμαστε και αναζητούμε παθιασμένους συνεργάτες που θα συμβάλουν στη δυναμική μας ομάδα. Αναζητούμε υπεύθυνο και φιλόδοξο προσωπικό για τη θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης - Τιμολόγησης.

Με ηγετική θέση πλέον των 30 ετών, στο κλάδο της λιανικής πώλησης υποδημάτων και των αξεσουάρ και 60 φυσικά καταστήματα και online παρουσία στην Ελλάδα, έχουμε πάθος και αφοσιωνόμαστε απόλυτα στους πελάτες μας. Αν και εσύ μοιράζεσαι το ίδιο πάθος και όραμα, με τις γνώσεις σου και την εμπειρία σου, τότε μια καριέρα στα Voi & Noi είναι σίγουρα αυτό που πραγματικά σου ταιριάζει.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Τιμολόγηση παραγγελιών
  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Ανατροφοδότηση θέσεων αποθήκης
  • Φορτώσεις & εκφορτώσεις
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις προγράμματος ERP για τιμολόγηση
  • Υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχή θέση θα εκτιμηθεί
  • Διάθεση για εργασία
  • Συνεργασία και Ομαδικότητα

Παροχές

  • Πενθήμερη πλήρης απασχόληση (8ωρο)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό Εργασιακό Περιβάλλον με Προοπτικές Επαγγελματικής Εξέλιξης
  • Συνεχής Εκπαίδευση