Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/1/2020

Υπεύθυνος Διοικητικών Λειτουργιών

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Περιγραφή

Μια νέα και ελκυστική ευκαιρία μόλις έφτασε!

Θεωρείς τον εαυτό σου ηγέτη που εμπνέει, καθοδηγεί και συντονίζει τις ομάδες; Σου αρέσει να συντονιζεις τα έργα που σου ανατίθενται και να τα φέρνεις εις πέρας με επιτυχία

Αν η απάντησή σου είναι θετική, τότε κυνήγησε την ευκαιρία να εργαστείς σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες που δραστηριοποιούνται στο χώρο της αργυροχρυσοχοΐας στην Ελλάδα, ως Υπεύθυνος Διοικητικών Λειτουργιών!

Απαραίτητα Προσόντα

Τα καθήκοντα της θέσης του Υπεύθυνου Διοικητικών Λειτουργιών θα είναι:

  • Παρακολούθηση και υποστήριξη των ομάδων, προτείνοντας τις βέλτιστες πρακτικές
  • Συμμετοχή σε όλες τις πτυχές της διαδικασίας πρόσληψης
  • Διαχείριση των καθημερινών δραστηριοτήτων των ομάδων
  • Έμπνευση, καθοδήγηση και παρότρυνση όλων των μελών των ομάδων
  • Βελτιστοποίηση των διαδικασιών, τεκμηρίωση των διαδικασιών εσωτερικού ελέγχου
  • Δημιουργία φιλικού, λειτουργικού και αποτελεσματικού εργασιακού περιβάλλοντος
  • Καθορισμός των δεικτών KPI και παρακολούθηση των αποδόσεων της ομάδας

Ο κατάλληλος υποψήφιος για τη θέση του Υπεύθυνου Διοικητικών Λειτουργιών θα πρέπει να διαθέτει:

  • Πτυχίο Marketing/ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή σε συναφές αντικείμενο
  • Τουλάχιστον 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση εργασίας, με διοίκηση ομάδας
  • Πολύ καλή γνώση γνώση Αγγλικών
  • Άριστη χρήση H/Y και προγραμμάτων MS Office (PowerPoint, excel, word, outlook)

  • Επικοινωνιακό, εξωστρεφή και δυναμικό χαρακτήρα
  • Οργανωτικές δεξιότητες, συνέπεια και επαγγελματισμό
  • Εξαιρετικές πωλησιακές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει για τη θέση του Υπεύθυνου Διοικητικών Λειτουργιών, τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus
  • Εταιρικό κινητό
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αν θέλεις το επόμενο σου βήμα να είναι σε θέση του Υπεύθυνου Διοικητικών Λειτουργιών, κάνε αίτηση τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση εργασίας μπορείς να επικοινωνήσεις με την Tzina Vamvatsikou στο +30 210 6770523 #salesjob

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.