Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/04/2024

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Αυτοκινήτων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Αυτοκινήτων από συνεργείο αυτοκινήτων στα Διαβατά Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση, επισκευή οχημάτων
  • Γνώση ηλεκτρικών κυκλωμάτων, συστημάτων
  • Διάγνωση, διόρθωση προβλημάτων σε ηλεκτρικά συστήματα & εξοπλισμό
  • Γνώση της λειτουργίας συστημάτων ενέργειας, εκκίνησης και φωτισμού
  • Συνεργασία με μηχανικούς, τεχνικούς για επίλυση σύνθετων προβλημάτων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά: 6977413289.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Άδεια οδήγησης