Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/12/2020

Yπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Yπάλληλος Γραφείου από εταιρεία στον Άγιο Δημήτριο, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο του αυτοκινήτου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, ωράριο 9:00- 18:00

Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Τιμολόγηση
  • Διαχείριση Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου
  • Διαχείριση Social Media

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ Οργάνωσης Επιχειρήσεων ή Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας
  • Βασική γνώση internet marketing
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού υπολογιστών (MsOffice)
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο χώρο του αυτοκινήτου θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Άμεση πρόσληψη