Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Δερματολόγος / Πλαστικός Χειρουργός

Υγεία

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Δερματολόγος / Πλαστικός Χειρουργός για συνεργασία από διακεκριμένο κέντρο πλαστικής και αισθητικής χειρουργικής στο Χαλάνδρι Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα θέσης:

  • Εκτίμηση ασθενών / πλάνο θεραπείας
  • Ενέσιμες θεραπείες προσώπου και σώματος
  • Εφαρμογή θεραπειών μέσω μηχανημάτων
  • Εκτέλεση απλών νοσηλευτικών πράξεων (αιμοληψίες)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ιατρικής
  • Aδεια ασκήσεως ιατρικής / τίτλος ειδικότητας Δερματολογίας / Πλαστικής Χειρουργικής ή σε αναμονή λήψης των ειδικοτήτων
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Εχεμύθεια και σεβασμός της ιατρικής δεοντολογίας
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Microsoft Office

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση στο αντικείμενο
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.