Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/6/2020

Διευθυντής/τρια Καταστήματος και Ανάπτυξης Δικτύου (Έδρα Καβάλα)

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρεία στον χώρο του τρόφιμου, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος
• Επιλογή και αξιολόγηση του προσωπικού
• Καταρτισμός προγραμμάτων και αδειών των υπαλλήλων
• Ανάπτυξη και έλεγχος των νέων καταστημάτων της εταιρείας
• Διαχείριση και οργάνωση των νέων συνεργατών και αντιπροσώπων της εταιρείας
• Διοίκηση και κατεύθυνση των εργαζομένων των καταστημάτων
• Γενική επιστασία καταστήματος σε θέματα σωστής λειτουργίας logistics
• Διαχείριση και έλεγχος αποθεμάτων
• Συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρίας για την σωστή λειτουργία των καταστημάτων και των θεμάτων των εργαζομένων(πχ δήλωση προγράμματος εργασίας)
• Διαπραγμάτευση με τους προμηθευτές και τους τους εξωτερικούς συνεργάτες

Απαραίτητα Προσόντα

• Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 έτη σε αντίστοιχη θέση, στον κλάδο του τρόφιμου
• Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
• Πολύ καλή η γνώση Αγγλικών
• Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office
• Επιθυμητή η γνώση ανάπτυξης δικτύου franchise
• Γνώση του κλάδου των τροφίμων ιδανικά του κρέατος
• Διοικητικές και ηγετικές ικανότητες
• Ευέλικτος, οργανωτικός, θετικός υποψήφιος

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας