Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/02/2021

Υπεύθυνος E-shop & Πωλήσεων

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H εταιρεία OLON GROUP ανοίγει θέση εργασίας για Υπεύθυνο E-shop & Πωλήσεων, για το ηλεκτρονικό της κατάστημα, το οποίο εμπορεύεται και προωθεί βιολογικά - φυτικά - vegan προϊόντα (Superfoods - Herbs - Hygiene Products) σε όλη την Ελλάδα και το Εξωτερικό.

Καθήκοντα:

  • Διεκπεραίωση παραγγελιών και επικοινωνία με πελάτες (τηλεφωνικά και μέσω e-shop)
  • Εισαγωγή δεδομένων Picking & Packaging
  • Απογραφή και διαχείριση αποθέματος
  • Έλεγχος ελλείψεων και επικοινωνία για εύρεση προϊόντων ή αντικατάσταση
  • Πραγματοποίηση χονδρικών παραγγελιών - Επικοινωνία με προμηθευτές
  • Έλεγχος πληρωμών
  • Πληρωμές προμηθευτών
  • Έκδοση vouchers - Συσκευασία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Οικονομικών Σπουδών ή Διοίκησης
  • Προηγούμενη Εμπειρία σε διαχείριση e-shop
  • Γνώσεις Marketing και Social Media Sales
  • Πιστοποιημένες γνώσεις Η/Υ, Excel, Word, Powerpoint
  • Άριστη γνώση αγγλικών