Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Βοηθός Κουζίνας

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας αναζητά έναν ενθουσιώδη και αξιόπιστο Βοηθό Κουζίνας για να ενισχύσει την ομάδα μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να έχει εμπειρία στην παρασκευή φαγητού και να είναι ευέλικτος και ικανός να εργαστεί σε δυναμικό περιβάλλον.

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:
  • Βοηθά στην προετοιμασία των υλικών για την παρασκευή φαγητών σύμφωνα με τις οδηγίες του Σεφ Κουζίνας.
  • Εκτελεί τις εργασίες καθαριότητας και συντήρησης της κουζίνας και του εξοπλισμού.
  • Συμμετέχει στην τήρηση των προδιαγραφών ασφάλειας και υγιεινής στο χώρο εργασίας.
  • Υποστηρίζει τους συναδέλφους του σε όλες τις καθημερινές λειτουργίες της κουζίνας.

Εάν σας ενδιαφέρει η παραπάνω θέση και πληροίτε τις απαιτούμενες προϋποθέσεις, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Η εταιρεία μας προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόριο ή καφετέρια.
  • Ικανότητα να εργαστεί υπό πίεση και να τηρεί τα χρονοδιαγράμματα.
  • Εξαιρετική ομαδική εργασία και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ευελιξία σε ωράριο εργασίας.

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Συνεχή Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής και προσωπικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας