Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Βοηθοί Συνεργείου

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΒΑΡΗΣ-ΚΟΡΩΠΙΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Trenkwalder για λογαριασμό εταιρείας πελάτη της αποκλειστικό διανομέα της Rolls Royce Power Systems για πετρελαιοκινητήρες MTU και Detroit Diesel αναζητά:

Βοηθούς Συνεργείου.

Αρμοδιότητες
• Γενική υποστήριξη επί των διαδικασιών του συνεργείου
• Γενική υποστήριξη στις διαδικασίες συντήρησης κινητήρων
• Καθαρισμός των επιμέρους εξαρτημάτων των κινητήρων
• Γενική υποστήριξη στην διατήρηση της τάξης του συνεργείου

Απαραίτητα Προσόντα

• Επαγγελματισμός, τυπικότητα, ακρίβεια.
• Εξαιρετική επικοινωνία και διαπροσωπικές δεξιότητες.