Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/6/2020

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΥΤΙΚH ΘΕΣΣΑΛΟΝIΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, με ηγετικό ρόλο στον κλάδο της, αναζητά υπάλληλο αποθήκης για βιομηχανική μονάδα για τη Δυτική Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Εφοδιασμός θέσεων picking
  • Παραλαβή - τακτοποίηση των εμπορευμάτων στα ράφια – συλλογή εμπορευμάτων από ράφια
  • Ετοιμασία παραγγελιών και συσκευασία
  • Έλεγχος συνεργείων φορτοεκφόρτωσης
  • Καθαρισμός χώρων εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (τουλάχιστον 2 έτη)
  • Χρήση μηχανημάτων scanner
  • Εξοικείωση με ERP προγράμματα
  • Άδεια χειριστή περονοφόρου οχήματος (επιθυμητή)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες, κ.λπ.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης