Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/9/2022

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ηγετική εταιρεία στο εμπόριο τροφίμων επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο αποθήκης, για υποστήριξη των λειτουργιών της αποθήκης της, στην περιοχή του Ασπρόπυργου Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Φορτώσεις – Εκφορτώσεις φορτηγών οχημάτων (επικαθήμενα, συρόμενα, κοντέινερ)
  • Χειρισμός ηλεκτροκίνητου παλετοφόρου & περονοφόρου ανυψωτικού οχήματος (κλαρκ)
  • Παραλαβή, εκφόρτωση και τοποθέτηση εμπορευμάτων/προϊόντων καταλλήλως στο χώρο αποθήκευσής τους
  • Ταξινόμηση και οργάνωση των αποθεμάτων και του χώρου της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητα χειρισμού περονοφόρου οχήματος (κλάρκ) και ηλεκτρικού παλετοφόρου
  • Οργάνωση, συνέπεια & επαγγελματισμός
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, ευγένεια
  • Απολυτήριο Λυκείου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας