Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Υπάλληλος Αποθήκης & Εμπορικής Διαχείρισης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Εταιρεία Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού, με έδρα το Ν.Ψυχικό , ζητά να προσλάβει άτομο για Υπάλληλο Αποθήκης & Εμπορικής Διαχείρισης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Κύρια καθήκοντα:
  • Παραλαβή και Αποθήκευση των εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση των παραγγελιών μέσω προγράμματος ERP (Επιθυμητή γνώση προγράμματος ERP Entersoft Business Suite V.5.6.0-1)
  • Ποιοτικό έλεγχο εμπορευμάτων
  • Διαχείριση επιστροφών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση Ms Office & Αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία & Υπευθυνότητα

Παροχές

  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.