Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

NOVA Business Expert – Εταιρικός Εξωτερικός Πωλητής (Έδρα Κομοτηνή)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Το κατάστημα NOVA στην Κομοτηνή αναζητά Εξωτερικό Πωλητή για την παρακολούθηση και ανάπτυξη εταιρικού πελατολογίου.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση, διακράτηση και ανάπτυξη του υφιστάμενου πελατολογίου
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων μέσω B2B πωλήσεων
  • Προσέγγιση νέων πελατών χρησιμοποιώντας διάφορα κανάλια επικοινωνίας (Door 2 Door , Mailing List, Tele sales, Social Media)
  • Ανάπτυξη σχέσης εμπιστοσύνης και υποστήριξη των εταιρικών πελατών, παρέχοντας συνεχώς υψηλού επιπέδου εξυπηρέτηση
  • Διεύρυνση των σχέσεων με τους υφιστάμενους εταιρικούς πελάτες προτείνοντας συνεχώς λύσεις που ανταποκρίνονται στις ανάγκες τους
  • Διαχείριση πελατειακών σχέσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή σχετικό κλάδο
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις, κατά προτίμηση στον τομέα των τηλεπικοινωνιών
  • Προσανατολισμός στα αποτελέσματα & προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ισχυρές ικανότητες πωλήσεων και διαπραγμάτευσης
  • Τεχνολογική γνώση και προσανατολισμός σε τεχνολογικό περιβάλλον

Παροχές

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής καθοδήγηση και τεχνικές πωλήσεων στον τομέα των τηλεπικοινωνιών
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και μπόνους μέσω της επίτευξης στόχου πωλήσεων
  • Έξοδα για καύσιμα & κινητό τηλέφωνο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.