Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/04/2024

Οδηγός αποφρακτικού - αναρροφητικού μηχανήματος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των βιομηχανικών καθαρισμών, ζητά Οδηγό αποφρακτικού - αναρροφητικού μηχανήματος για καθημερινή εργασία, πλήρους απασχόλησης σε βιομηχανικούς χώρους στην ευρύτερη περιοχή της δυτικής Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες

  • Εργασία με αποφρακτικά - αναρροφητικά μηχανήματα εντός βιομηχανικών χώρων
  • Μέριμνα για την ορθή χρήση των οχημάτων
  • Ευθύνη για τη συντήρηση και έλεγχο των οχημάτων
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Γ ή Ε κατηγορίας
  • Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ)
  • Επιθυμητή η κατοχή ψηφιακού ταχογράφου
  • Επιθυμητή η κατοχή διπλώματος χειρισμού μηχανήματος έργου
  • Επιθυμητή η πιστοποίηση ADR
  • Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία εντός βιομηχανικών χώρων

Παροχές

  • Εξόφληση ανά 15 ημέρες
  • Μέσα ατομικής προστασίας
  • Ασφάλιση με βαρέα ένσημα
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα υγείας και ασφάλειας
  • Δυνατότητα εξέλιξης και έκδοσης αδειών χειρισμού μηχανημάτων έργου
  • Εταιρικό πρόγραμμα ασφαλιστικής και ιατροφαρμακευτικής κάλυψης