Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Εργάτης - Υπάλληλος Αποθήκης (Picker)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η αλυσίδα Super Market Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για την αποθήκη της στα Διαβατά Θεσσαλονίκης:

Εργάτης - Υπάλληλος Αποθήκης (Picker).

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία και εκτέλεση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή
  • Περισυλλογή προϊόντων διαφόρων κατηγοριών βάσει παραγγελιών
  • Τήρηση των κανόνων και εφαρμογή των διαδικασιών και κανονισμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε περιβάλλον αποθήκης
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού Scanner
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού ηλεκτροκίνητου παλετοφόρου
  • Ομαδική εργασία και οργανωτικές δεξιότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών
  • Συμμετοχή σε ομαδικό ασφαλιστήριο συμβόλαιο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.