Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Βοηθός Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Αν σ΄ ενδιαφέρει να εργαστείς για γνωστή εισαγωγική εταιρεία της Θεσσαλονίκης (περιοχή Θέρμης), στο χώρο του skateboard, snowboard, street wear, beachwear, outdoor κλπ, σου αρέσει παρόμοιο lifestyle και είσαι ευχάριστος και επικοινωνιακός, τότε στείλε μας το βιογραφικό σου. Εάν έχεις τα προσόντα που ζητάμε, θα χαρούμε πολύ να σε προσθέσουμε στη ομάδα μας και να συνεργαστούμε μαζί!

Περιγραφή θέσης: Εργασίες αποθήκης

  • Παραλαβή προϊόντων (ομαδική ή ατομική εργασία)
  • Προετοιμασία και εκτέλεση παραγγελιών b2b & eshop (ομαδική ή ατομική εργασία)
  • Τακτοποίηση προϊόντων & αποθήκης
  • Επικοινωνία & ανεφοδιασμός καταστημάτων λιανικής της εταιρείας

Ώρες εργασίας:
Δευτέρα – Παρασκευή 09.00 – 17.00

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γενική γνώση Η/Υ (γνώση λογισμικού Soft 1 και Magento, θα εκτιμηθούν)
  • Καλή επικοινωνία τηλεφωνικά και δια ζώσης.
  • Γνώση Αγγλικών
  • Ενδιαφέρον για εξέλιξη (προσωπική & ομαδική)

Προσόντα για προτεραιότητα πρόσληψης:

  • Γνώσεις ή εμπειρία στο χώρο του Skateboard, Snowboard
  • Γνώση λογισμικού Soft 1
  • Γνώση πλατφόρμας eshop, Magento