Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/5/2020

Υπάλληλος Για Αποθήκη e-Shop (Πλήρης Απασχόληση)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Περιγραφή Θέσης

Η θέση αφορά πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση με αποδοχές ανάλογες των δυνατοτήτων, της αποδοτικότητας και της αποτελεσματικότητας του υποψηφίου. Αναζητάμε μόνιμη, πλήρη σχέση συνεργασίας με υπεύθυνους και αξιόλογους συνεργάτες.

• Διαλογή & Συσκευασία (picking/packing)
• Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
• Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή παραγγελίας
• Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα - Προφίλ Υποψηφίου

• Απόφοιτος Λυκείου και άνω
• Δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας
• Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση ή κατάστημα μόδας
• Γνώση Αγγλικής Γλώσσας σε επίπεδο Lower και άνω
• Οργάνωση και επαγγελματισμός
• Επιθυμητή γνώση ERP/WMS

Απαραίτητη η κατοχή αυτοκινήτου, η έδρα της εταιρίας είναι στο 16χλμ Θεσσαλονίκης – Μουδανιών.
Θα δοθεί προτεραιότητα σε υποψήφιους με προϋπηρεσία σε e-shop και κατοίκους πλησίον της έδρας της εταιρείας.

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών

• Σταθερός μηνιαίος μισθός με δυνατότητες εξέλιξης
• Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας