Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/9/2023

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΟ ΡΥΣΙΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Plac Control, προϊόντα στοματικής υγιεινής από το 1987, με μακροχρόνιες συνεργασίες με μεγάλες εταιρείες παγκοσμίως, επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο Αποθήκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Διανομή σε πελάτες/εξωτερικές εργασίες
  • Διαχείριση αποθήκης (παραλαβή αποθεμάτων, αποθήκευση & βοήθεια στην προετοιμασία παραγγελιών - υποστηρικτικά)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε περιβάλλον αποθήκης, επιθυμητή
  • Ομαδική εργασία και οργανωτικές δεξιότητες
  • Επιθυμητές σπουδές ΙΕΚ/ΤΕΙ
  • Γνώση αγγλικών επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου
  • Ευγένεια

Παροχές

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο, δυναμικό και φιλικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Ικανοποιητική αμοιβή
  • Πενθήμερη - οκτάωρη εργασία