Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/07/2019

Πωλητής Χονδρικής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Διδακτορικό (PhD)

Ζητείται Πωλητής Β2Β από εταιρεία συστημάτων σκίασης και ηλιοπροστασίας με έδρα στον Ταύρο Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή στην ανάπτυξη, εφαρμογή και διαχείριση πλάνων πωλήσεων για τις περιοχές ευθύνης
  • Διατήρηση και αύξηση του ήδη υπάρχοντος πελατολογίου, με έμφαση στην ανάπτυξη ισχυρών σχέσεων με τους πελάτες
  • Επίτευξη των στόχων όγκου πωλήσεων, τιμολογιακής πολιτικής, μεριδίου αγοράς καθώς και ικανοποίησης πελατών
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού, αξιολόγηση και προσαρμογή στις τάσεις της αγοράς
Τόπος Εργασίας / Ταξιδίων : Ελλάδα (Αθήνα)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον τριών (3) ετών στον τομέα χονδρικής πώλησης
  • Ανώτατη μόρφωση
  • Ηλικία 25-35 ετών
  • Καλή γνώση αγγλικών και Η/Υ
  • Πελατοκεντρικός προσανατολισμός με ροπή στις πωλήσεις
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη του στόχου
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Βonus