Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Υπάλληλοι Γραφείου (Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου (Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών) από δικηγορική εταιρία στην περιοχή της Αθήνας.

Ο κάτοχος της θέσης θα έχει τα παρακάτω καθήκοντα:

  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες για διακανονισμό / ρύθμιση / διαπραγμάτευση
  • Διάγνωση αιτήματος του πελάτη με στόχο την άμεση εξυπηρέτησή του
  • Καταχώρηση σχετικών δεδομένων στα διαχειριστικά συστήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου ή IEK (Επιθυμητό πτυχίο Ανώτερης / Ανώτατης Εκπαίδευσης)
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προηγούμενη αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί σημαντικό προσόν
  • Οργανωτική προσωπικότητα που αρέσκεται να θέτει στόχους
  • Αίσθημα υπευθυνότητας κατά την διαχείριση πληροφοριών

Παροχές

  • Άμεση Πρόσληψη​
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων- Επιβράβευση Αποδοτικότητας
  • Έγκαιρη καταβολή μισθοδοσίας
  • Σταθερό ωράριο εργασίας - Πενθήμερη απασχόληση
  • Προοπτικές ανάπτυξης καριέρας & επαγγελματικής εξέλιξης
  • Πρόγραμμα συστάσεων (refer a friend), με bonus βάσει παραμονής στο γραφείο του προτεινόμενου
  • Καθοδήγηση από ικανά στελέχη
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο της εργασίας μέσα σε ένα σύγχρονο, ανερχόμενο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εύκολη πρόσβαση σε ΜΜΜ

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.