Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/4/2024

Νοσηλευτής / Νοσηλεύτρια

Υγεία

Πόλη ΝΤΕΠΩ, ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης, το Ινστιτούτο Οφθαλμολογίας & Μικροχειρουργικής Ophthalmica, που δραστηριοποιείται στον τομέα της υγείας, επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση (full time): Νοσηλευτή / Νοσηλεύτρια.

Περιγραφή θέσης & αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη χειρουργικών επεμβάσεων για την αντιμετώπιση οφθαλμολογικών παθήσεων
  • Εργαλειοδοσία
  • Προετοιμασία επεμβατικού εξοπλισμού
  • Διαδικασίες αποστείρωσης και αιμοληψίας (ISO standards)
  • Φλεβοκέντηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ Νοσηλευτικής
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Εγγραφή στην Ε.Ν.Ε. (Ένωση Νοσηλευτών Ελλάδος)
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο (όχι νύχτες)
  • Ομαδικότητα και συνέπεια

Παροχές

  • Σταθερή μισθοδοσία & ασφάλιση
  • Συνεχείς εκπαιδεύσεις
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.