Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
04/04/2024

Αιμολήπτης - Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων

Υγεία

Πόλη ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 354 | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μοριακό διαγνωστικό εργαστήριο στη Λεωφόρο Μεσογείων αναζητά Αιμολήπτη - Τεχνολόγο ιατρικών εργαστηρίων για πλήρη απασχόληση.

Σταθερό ωράριο εργασίας 13:00 - 21:00

Καθήκοντα εργασίας:

Αιμοληψίες - Γραμματειακή υποστήριξη διαγνωστικού κέντρου
Προϋπηρεσία και εμπειρία σε αιμοληψίες ενηλίκων & παιδιών

Ψάχνουμε συνεργάτες να ενταχθούν στην ομάδα μας, με όρεξη για εργασία, ευχάριστη διάθεση και υπευθυνότητα απέναντι στους στόχους της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άψογη χρήση Η/Υ
  • Πτυχίο ΤΕΙ-IEK
  • Συνέπεια, ευγένεια κι ομαδικότητα

Παροχές

  • Επαγγελματική εξέλιξη και συνεχής εκπαίδευση
  • Σταθερό και ομαδικό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.