Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2021

Εξωτερικός πωλητής Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα εταιρείας τηλεπικοινωνιών WIND στη Θεσσαλονίκη, ζητά Εξωτερικό Πωλητή / Πωλήτρια για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων.

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Εάν λοιπόν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου!

Οι μελλοντικές σας αρμοδιότητες

  • H προώθηση τηλεπικοινωνιακών προϊόντων και υπηρεσιών WIND σε εταιρικούς πελάτες
  • Η παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης με σκοπό την ανάπτυξη και τη διατήρηση του υπάρχοντος πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα
  • Εργασιακή εμπειρία σε τμήμα Πωλήσεων (b2b ή d2d) ή σε Promotion με πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Άνεση στη χρήση Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

  • Σταθερός υψηλός μηνιαίος μισθός
  • Πρόσθετα bonus επίτευξης στόχων
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση σε τεχνικές marketing
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ευχάριστο, νεανικό & αξιοκρατικό περιβάλλον
  • Παροχή ηλεκτρονικού εξοπλισμού
  • Έξοδα μετακίνησης με προοπτική παροχής μέσου μεταφοράς (ΙΧ)