Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/04/2024

Αποθηκάριος / Χειριστής κλαρκ

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία INTROFEX ΑΒΕΕ, μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες παραγωγής και εμπορίας στον χώρο των ειδών διατροφής, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης και βελτίωσης των διαδικασιών της, αναζητά:

Αποθηκάριο / Χειριστή κλαρκ

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Χρήση περονοφόρου (κλαρκ)
  • Προετοιμασία και συλλογή παραγγελιών
  • Παραλαβή και ταξινόμηση των προϊόντων στην αποθήκη
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων ασφαλείας στον χώρο της αποθήκης
  • Υποστηρικτικές διαδικασίες αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια χειριστή περονοφόρου Α1 ή Α2
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Διάθεση για εργασία
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Συνέπεια & επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)

Παροχές

  • Ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.