ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Εξωτερικοί Πωλητές (Ανταλλακτικά Αυτοκινήτων)

Κατηγορία: Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Εταιρία που δραστηριοποιείται στο χονδρικό εμπόριο ανταλλακτικών αυτοκινήτων, με έδρα την Θεσσαλονίκη, αναζητά Έμπειρο Εξωτερικό Πωλητή Χονδρικής, με δυνατότητα ταξιδιών, για να αναλάβει την προώθηση των προϊόντων της εταιρίας.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Αρμοδιότητες:

  • Προώθηση προϊόντων εταιρείας
  • Επίτευξη των στόχων της εταιρείας
  • Διατήρηση και ανάπτυξη του πελατολογίου της

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν εμπιστευτικά.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στις πωλήσεις χονδρικής
  • Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ

Παροχές

  • Μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Αυτοκίνητο
  • Τηλέφωνο