Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
1/5/2024

Μηχανικός σε Αντιπροσωπεία Μοτοσυκλετών YAMAHA

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ

Ζητείται Μηχανικός για την αντιπροσωπεία Μοτοσυκλετών YAMAHA στη Λάρισα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν και στο 2410252778.

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:
  • Συντήρηση μοτοσυκλετών
  • Διάγνωση βλαβών
  • Ηλεκτρoλογικές εργασίες
  • Συναρμολόγηση μοτοσυκλετών
  • Προετοιμασία καινούριων μοτοσυκλετών (PDI)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα Α' Κατηγορίας
  • Τουλάχιστον 1 χρόνος προϋπηρεσία ως Μηχανικός ή Βοηθός Μηχανικού
  • Γνώση Η/Υ

Παροχές

  • Πενθήμερη απασχόληση
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σταθερό μηνιαίο ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Δυνατότητα επιμόρφωσης μέσω σεμιναρίων στα νέα μοντέλα και τεχνολογίες της YAMAHA

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.