Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/04/2023

Ταμίας - Σύμβουλος Πωλήσεων - Παλλήνη

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΛΛΗΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Praktiker Hellas αποτελεί ένα one-stop-shop για όλες τις ανάγκες του σπιτιού και του κήπου, προσφέροντας σε όλους μας μοναδικές εμπειρίες αγορών, για κάθε μικρή ή μεγάλη μας αλλαγή. Με την ομάδα των 1.600 εργαζομένων μας, το ταχέως αναπτυσσόμενο e-shop, το εξειδικευμένο τμήμα b2b και το πανελλαδικό δίκτυο 16 καταστημάτων μας, εργαζόμαστε καθημερινά για να προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες και λύσεις σε περισσότερους από 6.000.000 πελάτες μας ετησίως.

Για το κατάστημά μας στην Παλλήνη, αναζητούμε τους κατάλληλους υποψηφίους που θα καλύψουν θέσεις στα κάτωθι τμήματα:

  •  Πωλήσεις
  •  Ταμείο
  •  Αποθήκη

Διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία; Είσαι άνθρωπος οργανωτικός, ομαδικός και εργάζεσαι με συνέπεια για το αποτέλεσμα;

Διακρίνεσαι για το πάθος και την ισχυρή σου θέληση; Θέλεις να εργαστείς σε μια μεγάλη και δομημένη εταιρεία του λιανεμπορίου;

Στείλε μας σήμερα το βιογραφικό σου και γίνε μέλος της δυναμικής ομάδας μας!

Αρμοδιότητες:

  •  Διασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος
  •  Επίτευξη ποσοτικών και ποιοτικών στόχων εφαρμόζοντας τις διαδικασίες και την εμπορική πολιτική της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Επιθυμητές σπουδές ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ
  •  Επιθυμητή ανάλογη εργασιακή εμπειρία
  •  Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
  •  Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  •  Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα και προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και bonus
  •  Πρόγραμμα ιδιωτικής νοσοκομειακής κάλυψης και εκπτώσεις προσωπικού
  •  Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  •  Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης