Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Εργάτες Αποθήκης - Pickers

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, ελληνική εταιρεία με πολυετή παρουσία στον χώρο της λιανικής πώλησης τροφίμων, ειδών ευρείας κατανάλωσης και διαρκών αγαθών, αναζητά ανειδίκευτους εργάτες αποθήκης (pickers) μόνιμης απασχόλησης για τη στελέχωση αποθηκών στις σύγχρονες εγκαταστάσεις της στη Σίνδο.

Ωράρια εργασίας: Πενθήμερο 10:00-18:00, 10:30-18:30 & 11:00-19:00

Καθήκοντα θέσης:
  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Διαλογή και Έλεγχος Προϊόντων
  • Φορτώσεις-εκφορτώσεις
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα
  • Διάθεση για εργασία
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογες θέσεις
  • Απαραίτητο όχημα για ευκολία στην καθημερινή μετακίνηση

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές (μισθός + bonus)
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.