Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/07/2020

Υπάλληλος Αποθήκης / Υπάλληλος Συσκευασίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον κλάδο της διακίνησης βιβλίων στην Ελλάδα, ζητά για εποχιακή απασχόληση ενός (1) μήνα, για την έναρξη της σχολικής περιόδου 2020 (Σεπτέμβριος 2020) να καλύψει τις παρακάτω θέσεις στο υποκατάστημά της στην Θεσσαλονίκη:

1. Υπάλληλος Αποθήκης με εμπειρία στα ξενόγλωσσα βιβλία

Ρόλος/ Αρμοδιότητες:
  • Εκτέλεση παραγγελιών πελατών χονδρικής (order picking)
  • Παραλαβές εμπορευμάτων
  • Εξυπηρέτηση πελατών χονδρικής

2. Υπάλληλος Συσκευασίας

  • Συσκευασία παραγγελιών πελατών χονδρικής
  • Διάφορες εργασίες εντός της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στο χώρο του ξενόγλωσσου ή/και ελληνικού βιβλίου
  • Πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Η θέση εργασίας αφορά μόνο το μήνα Σεπτέμβριο
  • Ικανοποιητικές αποδοχές