Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/04/2024

Υπάλληλος Αποθήκης - Πικαδόρος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία μας, μια κορυφαία εταιρεία Logistics με έδρα τον Ασπρόπυργο, αναζητά δυναμικούς και αξιόπιστους υπαλλήλους αποθήκης για απογευματινή βάρδια.

Περιγραφή Θέσης:
  • Θέση: Υπάλληλος Αποθήκης - Πικαδόρος
  • Τοποθεσία: Ασπρόπυργος, Αττική
  • Ώρες Εργασίας: Απογευματινή Βάρδια (15:00 - 23:00)
  • Πλήρης ή Μερική Απασχόληση
Καθήκοντα:
  • Συλλογή προϊόντων
  • Φόρτωση και εκφόρτωση φορτηγών
  • Εκτέλεση γενικών καθηκόντων αποθήκης
Εάν είστε έτοιμοι να ενταχθείτε σε μια δυναμική ομάδα και να αναλάβετε πρωτοβουλίες, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα ή επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο 6942453301.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας
  • Αίσθηση ευθύνης και αξιοπιστία

Παροχές

  • Ανταγωνιστική αμοιβή
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Επαγγελματικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.