Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2022

Μηχανικός Συντήρησης (Στενή Ευβοίας)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΣΤΕΝΗ | ΕΥΒΟΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας ελληνικής εταιρείας εμφιάλωσης νερού, δυναμικό υποψήφιο που θα στελεχώσει την θέση του Μηχανικού Συντήρησης.

Ημέρες Απασχόλησης : Δευτέρα έως Παρασκευή
Ωράριο Απασχόλησης: 07:00-15:00 ή 08:00-16:00

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Αναλαμβάνει την υποστήριξη/επίλυση των βλαβών κατά την παραγωγική διαδικασία
  • Βελτιστοποίηση της παραγωγικής διαδικασίας μέσα από διαρκείς βελτιώσεις της απόδοσης των μηχανών παραγωγής
  • Διατήρηση των διαδικασιών ασφάλειας και ποιότητας του εργοστασίου
  • Υποστήριξη και επίλυση τεχνικών προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ με ειδικότητα Μηχανολόγου/Ηλεκτρολόγου μηχανικού
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανική μονάδα (απαραίτητη)
  • Επιθυμητή γνώση αγγλικών
  • Κάτοχος Ι.Χ
  • Ταχύτητα, αντίληψη και οξυδέρκεια
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

Απολαβές / Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με την προϋπηρεσία
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας