Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/03/2024

Υπεύθυνος Βάρδιας (Άσσηρος)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΣΣΗΡΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Αφοί Κομπατσιάρη ΑΕ που κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της μαζικής εστίασης, αναζητά Υπεύθυνο Βάρδιας για τη στελέχωση νέας θέσης εργασίας στην μονάδα παραγωγής της στην Άσσηρο.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχειρίζεται καθημερινά το προσωπικό της βάρδιάς του, συντονίζοντας την κατανομή των κατάλληλων ατόμων στις θέσεις εργασίας με βάση τις ανάγκες του προγράμματος
  • Παρακολουθεί καθημερινά την τήρηση της διαδικασίας παραγωγής (εκτέλεση συνταγών, τήρηση προγράμματος, συμμόρφωση με τις προδιαγραφές ποιότητας και τις παραμέτρους παραγωγής)
  • Διεξάγει τις απαιτούμενες αλλαγές στις παραμέτρους παραγωγής ανάλογα με τις απαιτήσεις των εκτελούμενων παραγγελιών
  • Φροντίζει για την επίλυση προβλημάτων που προκύπτουν κατά τη διάρκεια της παραγωγής στη βάρδιά του
  • Φροντίζει για την τήρηση των διαδικασιών του συστήματος ποιότητας της επιχείρησης
  • Διασφαλίζει την παραγωγή προϊόντων τα οποία είναι σύμφωνα με τις προδιαγραφές που έχει θέσει η εταιρία
  • Συνεργάζεται στενά με τους Προϊσταμένους και Υφισταμένους του για την ομαλή εκτέλεση του προγράμματος παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

Εκπαίδευση και Προϋπηρεσία:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ: Γεωπόνου-Τεχνολόγου Τροφίμων ή συναφούς αντικειμένου, Διοίκησης Επιχειρήσεων, Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ και Τουρισμού
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστών
Απαραίτητα Προσόντα:
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ηγετικές ικανότητες, Ομαδικότητα
  • Άριστη διαχείριση χρόνου

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής επιμόρφωση και εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξης