Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/4/2021

Sales Representatives B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Σ’ έναν κόσμο που μεταβάλλεται διαρκώς, το όραμα της BYDO είναι να δώσει τη δυνατότητα σε κάθε επιχείρηση να δημιουργήσει το δικό της branded πρόγραμμα πιστότητας, το οποίο θα λειτουργήσει ως κινητήριος δύναμη για την προσέλκυση νέων πελατών αλλά και να ενισχύσει τις σχέσεις με το υφιστάμενο πελατολόγιο τους.

Στο πλαίσιο δυναμικής ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, η BYDO αναζητά Sales Representatives B2B για τον νομό Αττικής.

Βασικές αρμοδιότητες

  • Εύρεση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Αποτελεσματική διαχείριση και άριστη εξυπηρέτησης των πελατών
  • Αξιολόγηση της αγοράς και αναζήτηση νεών ευκαιριών συνεχούς ανάπτυξης των πωλήσεων
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων βάσει πλάνου πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 1-3 ετών σε οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων (b2b ή d2d)
  • Εμπειρία σε Προγράμματα Πιστότητας/ Επιβράβευσης Πελατών θα εκτιμηθεί
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δυναμισμός, ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Προσωπική παρακίνηση, ομαδικό πνεύμα
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους
  • Άμεση διαθεσιμότητα εργασίας
  • Πτυχίο ΙΕΚ/TEI / AEI

Παροχές

  • Θέσεις πλήρους απασχόλησης
  • Ολοκληρωμένο σύστημα εκπαίδευσης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών βάσει απόδοσης
  • Έξοδα μετακίνησης, εταιρική τηλεφωνική σύνδεση και laptop ή tablet
  • Ευκαιρίες εξέλιξης