Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/11/2022

Πωλητές Δικτύου Χονδρικής Ένδυσης

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ANEL Fashion, το πλέον ανερχόμενο ελληνικό brand με μοντέρνα γυναικεία ρούχα εμπνευσμένα από τα κορυφαία trends ,στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης της εταιρείας αναζητεί να εντάξει στο δυναμικό της: Πωλητή Δικτύου Χονδρικής Ένδυσης.

Αρμοδιότητες
Επίβλεψη των πελατών Χονδρικής & επίτευξη στόχων της Διοίκησης
Επίτευξη Οικονομικών & Διοικητικών στόχων του τμήματος Χονδρικής πώλησης
Συντήρηση & ανάπτυξη του υπάρχοντος πελατολογίου
Ανεύρεση νέου πελατολογίου
Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων ακολουθώντας τη στρατηγική της εταιρείας
Διαρκής υποστήριξη των πελατών και παρακολούθηση των αναγκών τους
Παρακολούθηση των οικονομικών στοιχείων και των πωλήσεων των πελατών
Παρακολούθηση των εξελίξεων της αγοράς και των ενεργειών του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Προηγούμενη προϋπηρεσία 3-5 ετών στον τομέα Ένδυσης σε ανάλογη θέση ευθύνης με διοίκηση ομάδας ατόμων. Προηγούμενη εμπειρία σε πολυεθνικό περιβάλλον θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
Απόφοιτος AEI/ΤΕΙ
Άριστη επικοινωνιακή & οργανωτική ικανότητα
Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων & υψηλής απόδοσης κάτω από πίεση
Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
Άριστος Χειρισμός Η/Υ (Ms Office)
Γνώση & εξοικείωση προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης (γνώση ERP ATLANTIS θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας - Γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Παροχές

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών