Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/11/2021

Πωλητές Καταστήματος (Ψυχικό)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά Πωλητές Καταστήματος για λογαριασμό πελάτη, μεγάλης εταιρείας ένδυσης με ισχυρή παρουσία στον κλάδο, για σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική επέκτασης.

Πρόγραμμα εργασίας: Δευτέρα-Σάββατο, 8ώρη, 5νθήμερη απασχόληση
Καθεστώς βαρδιών σε ωράριο λειτουργίας καταστημάτων

Τοποθεσία: Κατάστημα εταιρείας στην περιοχή, Ψυχικό

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε θέσεις Πωλήσεων ή Εξυπηρέτησης Πελατών θα εκτιμηθεί
  • Ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ταλέντο στην πώληση
  • Εξωστρέφεια και άνεση στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Μηνιαίος μισθός & ασφάλιση
  • Νεανικός & ευχάριστος χώρος εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης