Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
03/05/2024

Σύμβουλος Εξωτερικών Πωλήσεων (B2B)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Top Sales, συμβουλευτική εταιρία με έδρα τον Άγιο Ελευθέριο, βρίσκεται σε αναζήτηση ανθρώπινου δυναμικού για την υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων.

Βασικός ρόλος της θέσης του Συμβούλου Εξωτερικών Πωλήσεων (B2B), είναι η προώθηση των προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου ενός από τους μεγαλύτερους παρόχους στην Ελλάδα.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πελατολογίου και επικοινωνία με δυνητικούς πελάτες
  • On the field παρουσίαση του brand σε επιχειρήσεις
  • Ημερήσια καταχώριση των επισκέψεων
  • Reporting αποτελεσμάτων και follow up
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων
  • Συνεργασία με την υφιστάμενη ομάδα πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε εξωτερικές πωλήσεις
  • Δυναμικός χαρακτήρας με ικανότητες διαπραγμάτευσης, αύξησης πωλήσεων και διατήρησης σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα και όρεξη για δημιουργία
  • Συνέπεια και επαγγελματική εμφάνιση

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, 900 ευρώ καθαρά
  • Bonus επίτευξης και υπέρ επίτευξης στόχου
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Έξοδα κίνησης
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Μοντέρνες εγκαταστάσεις, πλησίον στάσης ηλεκτρικού

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.