Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/8/2020

Πωλητής B2B (είδη τροφίμων)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από Εταιρία διανομών, με έδρα το Λάκκωμα Χαλκιδικής ζητείται Πωλητής για πλήρη απασχόληση .

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Άριστη γνώση του πελατολογίου στον κλάδο των super market-παντοπωλείων και διαχείριση αυτού, στα πλαίσια της στρατηγικής πωλήσεων της εταιρίας.
  • Διεύρυνση του υπάρχοντος πελατολογίου της εταιρίας στη περιοχή ευθύνης του.
  • Ενεργή συμμετοχή στην ανάπτυξη της Εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης εκπαίδευσης επιθυμητό
  • Διετή Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προσήλωση σε στόχους
  • Δυνατότητα για μετακινήσεις εκτός του νομού έδρας και τριών διανυκτερεύσεων ανά μήνα
  • Άριστη γνώση Η/Υ, Word, Excel, Windows

Παροχές

  • Βασικός μισθός
  • Bonus-Ποσοστά επί των πωλήσεων
  • Αυτοκίνητο για εταιρική χρήση
  • Κινητό τηλέφωνο για εταιρική χρήση
  • Tablet για εταιρική χρήση
  • Προοπτικές εξέλιξης