Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Εργάτης Αποθήκης - Εκφορτωτής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία INTROFEX ΑΒΕΕ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες παραγωγής και εμπορίας στον χώρο των ειδών διατροφής, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης και βελτίωσης των διαδικασιών της, αναζητά:

Εργάτη Αποθήκης - Εκφορτωτή

Περιοχή εργασίας: Κορωπί

Οι βασικές αρμοδιότητες:

  • Εκφόρτωση και παραλαβή παλετοποιημένων και χύδην φορτίων.
  • Έλεγχος και διαχωρισμός των εισαγόμενων ειδών.
  • Υποστηρικτικές διαδικασίες αποθήκης.
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων ασφαλείας στον χώρο της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε περιβάλλον αποθήκης.
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού παλετοφόρου.
  • Ομαδικότητα, προθυμία, υπευθυνότητα.

Παροχές

  • Ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών και παροχών.
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με δυνατότητες εξέλιξης.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.