Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

Υπάλληλοι προώθησης προϊόντων για part time εργασία ( Βόρεια Προάστια )

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αν σου αρέσει η επικοινωνία και έχεις όρεξη και διάθεση για δουλειά, έλα στην ομάδα μας και ξεχώρισε.

Αν επιθυμείς να ενταχθείς σε ένα ευέλικτο περιβάλλον εργασίας με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης, περιμένουμε την αίτησή σου τώρα!

Περιγραφή θέσης:

  • Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών στα σημεία πώλησης
  • Ενημέρωση των καταναλωτών για τα προϊόντα στον χώρο πώλησής τους
  • Περιγραφή των τεχνικών χαρακτηριστικών των προϊόντων & της χρήσης τους με στόχο την την πώλησή τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άνεση στην επικοινωνία με τον καταναλωτή
  • Ευελιξία, υπευθυνότητα, ευγένεια και στόχευση στο αποτέλεσμα
  • Δυνατότητα 3-6ήμερης απασχόλησης βάσει διαθεσιμότητας
  • Part-time απασχόληση (πρωινό ή απογευματινό ωράριο)

Παροχές

  • Extra ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (μισθός: 600+ net για 5ωρη απασχόληση )
  • Απόδοση bonus βάσει εταιρικών στόχων
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.