Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Μηχανικός / Υπεύθυνος Ομάδας Επισκευών Πολύστροφων Κινητήρων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΒΑΡΗΣ-ΚΟΡΩΠΙΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Trenkwalder για λογαριασμό εταιρείας πελάτη της αποκλειστικό διανομέα της Rolls Royce Power Systems για πετρελαιοκινητήρες MTU και Detroit Diesel αναζητά:

Μηχανικό / Υπεύθυνο Ομάδας Επισκευών Πολύστροφων Κινητήρων

Αρμοδιότητες
• Υπεύθυνος turnkey έργων επισκευών
• Μερικές και Γενικές Επισκευές Κινητήρων
• Αποστολές σε Ελλάδα και Εξωτερικό
• Ετήσιες Συντήρησης κινητήρων

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία 3-5 ετών σε επισκευές κινητήρων εσωτερικής καύσης
• Πτυχίο ΤΕΙ/ Τεχνικής σχολής
• Ευχέρεια στην Αγγλική γλώσσα.
• Δίπλωμα αυτοκινήτου
• Προϋπηρεσία σε επισκευές Πολυστρόφων Μηχανών Πλοίων/ Γεννητριών/Γερανών (Επιθυμητό)

Δεξιότητες

• Ικανότητα Διαχείρισης Ομάδας
• Τήρηση χρονοδιαγράμματος και προθεσμιών
• Επαγγελματισμός, τυπικότητα, ακρίβεια.

Παροχές

• Σταθερό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Ανταγωνιστικό Μισθό
• Συνεχής εκπαίδευση στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.
• Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.