Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/4/2024

Σύμβουλος Πωλήσεων Ιατρικών

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ΜΟΒΙΑΚ ΑΕ επιθυμεί την πρόσληψη δυναμικού ατόμου, στο πλαίσιο ενδυνάμωσης του Τμήματος Πωλήσεων Ιατρικών στις κεντρικές εγκαταστάσεις της εταιρείας (Καθιανά Ακρωτηρίου).

Κύρια Καθήκοντα:
  • Διαχείρισης εισερχομένων κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας Πελατών
  • Αλληλογραφία/επικοινωνία με υφιστάμενους πελάτες
  • Εύρεση συνεργατών και ανάπτυξη αγοράς
  • Υποστήριξη εξωτερικών πωλητών
  • Καταχώρηση Παραγγελιών
  • After Sales Υποστήριξη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση sales & marketing ή σε τμήμα πωλήσεων.
  • Δίπλωμα/πτυχίο ΤΕ ή ΠΕ Οικονομικών, Πωλήσεων, Μάρκετινγκ, Διαφήμισης ή Πληροφορικής, ή συναφούς αντικειμένου.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (ευχέρεια χρήσης)
  • Εξοικείωση με χρήση Η/Υ, “Microsoft Exchange” και Προγράμματα ERP/CRM
  • Αντοχή σε περιβάλλον με αυστηρά χρονοδιαγράμματα.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, Ικανότητες οργάνωσης & διαχείρισης χρόνου
  • Ευγένεια, ομαδικό πνεύμα και θετικότητα
  • Σοβαρότητα και επαγγελματισμός

Παροχές

  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (ανάλογο προσόντων και εμπειρίας)
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμική και ραγδαία αναπτυσσόμενη εταιρεία – ηγέτη στο χώρο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.