Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/11/2017

Marketing Coordinator

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Περιγραφή Θέσης

  • Ανάπτυξη και εφαρμογή μοντέλων και στρατηγικών μάρκετινγκ για την προώθηση προϊόντων
  • Παρακολούθηση των πωλήσεων
  • Δημιουργία, παρακολούθηση και συντήρηση φυλλαδίων, χρωματολογίων κ.ά.
  • Ανάπτυξη στρατηγικού μάρκετινγκ μέσω επαφών με το πελατολόγιο
  • Ενημέρωση μέσων κοινωνικής δικτύωσης και διαδικτύου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ ΤΕΙ Μάρκετινγκ/Επικοινωνίας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 έτη, επιθυμητά σε βιομηχανικό κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Επικοινωνιακές ικανότητες, δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και δημιουργικότητα

Παροχές

Παροχές Εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον